Môj príbeh

Narodil som sa pred 52 rokmi v Poprade a už v detstve som inklinoval k športu, venoval som sa hokeju, ktorý som súťažne hrával od prípravky až do mladšieho dorastu. Popri tom som veľmi rád lyžoval a hral basketbal. S aktívnou športovou činnosťou som skončil veľmi skoro, ale ešte mi ostalo veľa vecí, ktoré rád robím. Veľmi rád čítam, milujem kvalitné kultúrne podujatia a filmy, rád plávam, milujem dobré jedlo, kávu a technické novinky.

 

Na strednej škole mi učarovala hudba natoľko, že som už v sedemnástich rokoch začal hrávať diskotéky a tomu som sa s väčšími alebo menšími prestávkami venoval až do ´96 roku. Popri tom som od začiatku deväťdesiatych rokov podnikal v rôznych obchodných oblastiach. Keď som v ´96 roku skončil s diskotékami, tak ma napadlo, že skĺbim moje obchodné skúsenosti a moju lásku k hudbe a tak sme s manželkou založili hudobné vydavateľstvo TEXPON MUSIC, špecializujúce sa na tanečnú hudbu, ktoré na prelome tisícročia bolo najväčšie nezávislé hudobné vydavateľstvo na Slovensku, s najväčším počtom vydaných titulov. Aktívne som spolupracoval so zahraničnými umelcami ako DJ BOBO, Whigfield, 666, 2 Unlimited a s desiatkami ďalších. Samozrejme po veľmi úspešných rokoch prišli, tak ako to v živote býva menej úspešné, s ktorými som nerátal a tak som  po šiestich rokoch zaujímavej práce hudobný biznis opustil.

 

Pretože som tip človeka, ktorý nedokáže dlho bez aktívnej činnosti existovať, tak som sa začal venovať priamemu obchodu, ktorý patrí medzi tie najťažšie. To bol najťažší tréning, čo sa týka komunikácie s ľuďmi. Niekedy okolo roku 2010 som sa začal zaujímať o profesiu realitného makléra, ale nakoľko nebol ešte ten správny čas, niekto by tomu povedal, že nebola dobrá konštalácia hviezd a tak som sa na túto dráhu ešte vtedy nevydal.

 

Správny čas nastal o šesť rokov neskôr a viem, že som sa rozhodol správne. V tejto profesii využívam moje bohaté skúsenosti, ktoré som získal pri mojej podnikateľskej činnosti a aj s prácou s ľuďmi na rôznych pozíciach. Postupom času som zistil, že pri tejto profesii sú dôležité vlastnosti, ktorými disponujem, ako napríklad komunikatívnosť, vytrvalosť, chuť učiť sa nové veci, férovosť, empatia a trpezlivosť. Čo môžem využiť k tomu, aby ste mohli byť s mojimi službami spokojní.

 

Taktiež intenzívne pracujem na marketingu, bez ktorého sa práca realitného makléra nezaobíde.

 

Toľko stručne môj krátky životný príbeh.

 

Mojím životným mottom, ktorým sa riadim je: “Na čom sa dohodneme, platí bez podmienok!”