Referencie

Vážený pán Vladimír Bryndák, chcem sa Vám touto cestou čo najsrdečnejšie poďakovať za Vašu ochotu a profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Po problémoch, ktoré som mal s predošlými záujemcami, keď som si byt predával sám, bol Váš prístup hodný svedomitého a ľudského odborníka. Za čo Vám patrí úprimné poďakovanie a prajem Vám veľa ďalších úspechov vo Vašej profesionálnej práci. Ďakujem.

Jozef Baran, Poprad

Spolupráca s pánom Vladimírom Bryndákom a Century 21 Tatry bola veľmi dobrá a na vysokej profesionálnej úrovni. Služby Vladimíra Bryndáka a Century 21 Tatry, ktoré boli prezentované pred začatím našej spolupráce sa stotožňujú s prezentovanými skutočnosťami a dokonca ich prevyšujú. Realitný maklér Vladimír Bryndák zastupujúci realitnú kanceláriu Century 21 Tatry mi pomohol rýchlo a k mojej spokojnosti vyriešiť predaj bytu. Osobný prístup realitného makléra pána Vladimíra Bryndáka bol veľmi profesionálny a kultivovaný, má príjemné jednanie a vystupovanie. Pri všetkých problémoch bol nápomocný a je to profesionál na svojom mieste.

Taťána Čechová, Svit

Vážený pán Bryndák, chcem sa Vám poďakovať za Vašu vynikajúcu, kompetentnú prácu pri predaji nehnuteľnosti. Vďaka Vašej trpezlivej práci a Vášmu osobnému nasadeniu sa dal tento komplikovaný predaj (traja vlastníci a rôzne iné problémy) nakoniec uskutočniť. V neposlednom rade Vám ďakujem za Vaše, vždy príjemné jednanie, ktoré potvrdzuje Vašu profesionalitu. Prajem Vám a Century 21 Tatry veľa úspechov v budúcnosti.

Helena Konnicke, Nemecko

Ďakujem za spoluprácu, bola korektná, profesionálna a na úrovni. Váš výkon práce zrealizoval našu objednávku v celom rozsahu k plnej spokojnosti. Pre realizáciu prác Vás iným osobám plne doporučím.

JUDr. Milan Sivý, Poprad - Veľká

Potvrdzujeme, že sme boli so spoluprácou s Vami pri predaji nehnuteľnosti v Poprade - Veľkej veľmi spokojní. Jednania s Vami boli vždy korektné, dohodnuté podmienky ste dodržali. Pri stretnutiach ste vystupovali fundovane a predanú nehnuteľnosť ste prezentovali so zanietením, z ktorého bolo evidentné že Vás práca s realitami dokonale napĺňa. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu a prajeme Vám vo Vašej práci veľa úspechov a osobnej spokojnosti.

Ing. Pavel Lupták a Ing. František Lizák, Poprad - Matejovce

Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za sprostredkovanie predaja nášho trojizbového bytu. Spolupráca s Vami na predaji bola na profesionálnej a veľmi dobrej úrovni. Pevne verím že to bolo obojstranné. Prajem Vám veľa úspechov, tak ako v pracovnom aj v súkromnom živote. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu.

manželia Turekovci, Kežmarok